Fabrado

nazwa / tytuł projektu

Fabrado

autor / studio projektowe

Studio Otwarte

kategoria

Forma

edycja konkursu

2019/2020

klient

Fabrado

strona www

fabrado.com

opis

Fabrado to nowatorska, wyróżniająca się prostotą działania i obsługi aplikacja, wspomagająca zarządzanie chmurą prywatną i hybrydową. Zarządzanie, backup, przenoszenie maszyn wirtualnych pomiędzy odległymi lokalizacjami jest maksymalnie proste i sprowadza się do kilku kliknięć.

Przy tym – to własny, autorski pomysł współwłaściciela innej, większej marki e-commerce, który postanowił stworzyć produkt na własnych zasadach, odrywając się od ograniczeń towarzyszących mu na co dzień w prowadzeniu biznesu. Tak samo postanowił uwolnić od ograniczeń projekt graficzny i z entuzjazmem powitał pomysł na radykalny, czarno-biały, geometryczny projekt ,który prostotą i minimalizmem wyróżni Fabrado na tle konkurencyjnych rozwiązań. Oprawa graficzna w założeniu ma odrywać się od popularnych w branży informatycznej trendów, dając znać, że Fabrado to coś tak nowego, że nawet nie ma co próbować porównywać go do innych dostępnych na rynku rozwiązań.

Projekt objął branding produktu oraz key visual, który był podstawą do stworzenia interface i komunikacji tego innowacyjnego rozwiązania. Opracowaliśmy nowy język wizualny marki, redesign logo, storytelling. Projekt objął też audyt i zmiany w UI/UX, interfejsie aplikacji i stronie www.

Partnerzy

STGU

European Design Awards

STGU

Arctic Paper

Munken Paper

STGU

STGU

STGU

STGU

STGU

STGU

STGU

Patroni medialni

STGU

STGU

STGU

STGU

STGU

STGU

STGU

STGU

STGU

STGU

STGU

STGU